Jak to się wszystko zaczęło?

Pomysł Instytutu Kognitywistyki i Rozwoju Integralnego [IKIRI] pojawił się już kilka lat temu. W Latach 2016 - 2020 Artur Włodarczyk jeden z pomysłodawców IKIRI i trenerów współpracował z Instytut Kognitywistyki Bennewicz jako Trener, egzaminator, supervisor, w szkołach Mentoringu i Coachingu.

Pierwotnie Instytut miał realizować projekty Instytutu Kognitywistyki Bennewicz w formie franczyzy na Dolnym ślasku, jednak ta koncepcja się zmieniła, i zbudowaliśmy własne programy szkoleniowe.

Jednak to właśnie dzięki Maciejowi Bennewiczowi sięgneliśmy do kognitywistyki jako nauki scalającej podejście do drugiego człowieka w różnych formach rozwoju, edukacji czy terapii, i za to jestesmy wdzieczni.

Dzisiaj osobą szukającym swojej drogi w obszarze Coachingu i Mentoringu polecamy kursy realizowane przez Macieja:

  • Certyfikowany Coach Kognitywny
  • Certyfikowany Mentor Kognitywny
jako najlepsze (w naszej opini) na rynku i o lata wyprzedzające współczesną edukację i podobne metody. I sprawdziliśmy je realizując już ponad 3000 godzin sesji indywidualnych i grupowych na terenie Polski, Niemiec, Finlandii czy Szwajcarii.

A w toku badań zrealizowanych w ciagu ostatnich kilku lat, udało nam się powierdzić skuteczność wielu  narzędzi i powiązać je z najnowszymi odkryciami neurobiologii, również tymi nagrodzonymi nagrodą Nobla, i zbudować jeszcze skuteczniejsze narzędzia których uczymy w naszych szkołach i kursach.
Informacje o tych narzędziach będa  sukcesywnie będzie pojawiać się w naszych publikacjach i projektach doskonalenia warsztatu dla coachów, mentorów, trenerów, edukatorów czy teapeutów.

LOGO

Logo naszego instytutu ma nawiązywać do naszych źródeł edukacji coachingowej i mentoringowej, a więc między innymi Instytutu Kognitywistyki Bennewicz ale również do naszej blisko 12 letniej pracy w ramach Reminder Business Consulting Artur Włodarczyk. Ma również wskazywać na nowoczesność Form Edukacyjnych.
Image
Po ogłoszeniu iz startujemy z IKIRI pojawiło się kilkadziesiąt pytań czy w ramach INSTYTUTU będziemy prowadzić szkołę coachingu lub mentoringu?

ODPOWIADAMY

Tak, długo pracowalismy nad własnym programem i wraz z początkiem 2023 roku ruszamy z edycja własnej szkoły Coachingu Integralnego IKIRI.


Realizujemy i PLANUJEMY:

  • PROJEKTY BADAWCZE (nasze i te które miały wpływ nasze metody znajdziesz w strefie wiedzy)
  • PROJEKTY WYDAWNICZE (współtworzymy "niezmierzone przestrzenie coachingu" i kilka innych pozycji - wkrótce więcej)
  • Szkoły, Szkolenia, i warsztaty ....
  • zajęcia Fakultatywne dla Coachów, Mentorów, Trenerów i terapeutów ...
  • Staże i praktyki dla studentów (pierwsze juz za nami :) 

NASZ ZESPÓŁ

Image

SZKOLENIA OTWARTE

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE

MENTORING

COACHING

RACJONALNA TERAPIA ZACHOWAŃ

HIPNOZA I TRANS

OFERTA

DO POBRANIA

STREFA WIEDZY

BADANIA

O INSTYTUCIE

KONTAKT

Instytut Kognitywistyki I Rozwoju Integralnego

e-mail: coach@arturwlodarczyk.com

tel. + 48 609 345 310
Image
Image
Image
Image
Image
Image